Kārtības rullis

Latvisks interjers, neaizmirstama gaisotne, vietējā novada un nacionālās vērtības ēdienu izvēle, kā arī jauni garšu atklājumi – tas viss ir “Sidrabiņu” komandas iedvesmots, radīts un lolots.

2017. gadā piešķirtā kultūras zīme “Latviskais mantojums” par latviskā kultūras mantojuma saglabāšanu un daudzināšanu ir apliecinājums mūsu centieniem.
Seko līdzi zīmei un izvēlies latviskos ēdienus!

Gatavojot izmantojam tikai kvalitatīvākos produktus un labākās izejvielas, maksimāli sadarbojoties ar vietējiem zemniekiem, lauksaimniekiem un ražotājiem. Vietējā zemnieka Didža kartupeļi un pelēkie zirņi, vietējās, brīvi turētu vistu olas no Baibas tantes, zemnieka Kaspara loloti burkāni, kāposti un citi dārzeņi, tas ir tikai mazumiņš, un šo sarakstu varētu turpināt vēl gari.

Paši iegūstam medu, ražojam desas, kūpinām gaļu un vistas, dzenam ābolu kandžu, brūvējam alu, skābējam kāpostus, cepam maizīti un visus ēdienus gatavojam tepat uz vietas.

Mēs gatavojam, lai tas būtu ne tikai vēderprieks, bet arī emocionāls baudījums, jo katrs ēdiens ir mūsu komandas īpaši izstrādāts sastāvdaļu un piedevu izvēlē, gan vizuāli noformēts kā mākslas darbs. Tas viss ir tāpēc, lai Tu, mūsu mīļais viesi, justos apmierināts jau no brīža, kad izlasi ēdiena nosaukumu ēdienkartē, tad Tevī rodas neaprakstāms prieks ieraugot ēdienu, un pie baudīšanas tev patīkami notrīc visas garšas kārpiņas. Tāpēc ēdiena sastāvdaļas un piedevas, piedod, bet nesamainīsim, toties piedāvāsim Tev tik ļoti kāroto atnest papildus klāt.
Neņem ļaunā!

Izbaudi kompāniju, gaisotni un maltīti, noliec malā telefonu! Rēķinu maksās tas, kuram visvājākie nervi!

Grupām virs 8 personām pie rēķina pierēķināsim 10% apkalpošanas maksu.
Pēc pl.21:00 apmaksājot rēķinu tiks aprēķināta 10% apkalpošanas maksa.
Ēdieni var saturēt alergēnus, tāpēc par to klātbūtni jautā viesmīļiem!

Mēs ļoti augsti vērtējam Jūsu vēlmes un prasības pēc maksimāli augsta servisa un apkalpošanas kvalitātes, pie kā mēs ļoti nopietni strādājam, tāpēc piedāvājumā ir pakalpojums – Viesmīļa maiņa – nomaini sev netīkamo viesmīli tikai par 20,00 euro! Apmierināts klients ir mūsu augstākais mērķis!

Viens galds = viens rēķins.

Lai garšīga ciemošanās!

Table Reservation

[contact-form-7 id="" title=""]